Gydomieji masažai Vilniuje

Radikulitas

Masažas

Masažuotojas Linas Bagdonas

Radikulitas – tai stuburo smegenų nervinių šaknelių uždegimas ar pažeidimas, kylantis dėl raumenų patempimo ar sužalojimo. Radikulito sukeliamą juosmens skausmą dažnai lydi ir judėjimo sutrikimai.

Dažniausia radikulito priežastis – tarpslankstelinio disko išvarža, tačiau aštrų radikulito skausmą gali sukelti ir kaulinės išaugos, uždegiminiai dangalų pažeidimai. Radikulitą taip pat gali sukelti ir senstantys, sumažėjusio elastingumo tarpslanksteliniai stuburo diskai, kurių trintis ir sukelia nugaros skausmus.

Pagrindiniai pasireiškiantys radikulito simptomai:Gydant radikulitą, gydomasis masažas yra naudojamas kaip reabilitacinė priemonė. Jis padeda mankštinti nusilpusius raumenis ir sukelia stuburo tempimą, kuris pašalina skausmus. Gydomojo masažo tikslas – panaikinti raumenų įtemptumą, pagerinti kraujo ir limfos apytaką stuburo srityje bei raumeniniuose audiniuose.

Priklausomai nuo radikulito pažeistos kūno srities, gali būti atliekamas nugaros, kaklo, kryžmens-juosmeninės nugaros dalies masažas.